Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác az osztályból...

Tetszik egy srác az osztályból, de neki az LB-m tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályba van egy srác aki nagyon tetszik. De neki meg tetszik egy kicsit, a legjobb barátnőm. Amikor az Lb-m megjlöli facebookon egy képen, odaír valami : "köszi" -t, de amikor én jelölöm meg vmin, semmit nem ír rá. Sose adja kölcsön a telóját, amikor ő elvárja hogy én odaadjam.. És én még mindig szeretem, mert én teljesen belevagyok esve, hogy megmondjam őszintén. De mit csináljak, hogy felfigyeljen rám? MINDEN VÁLASZ SZÁMÍT!! ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK!
2013. aug. 2. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy a legjobb barátnődet választaná helyetted, akkor semmit. Ne égesd magad feleslegesen. 14/L
2013. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öltöz ki csinosan legyél gyönyörű :)) Szemez vele és egy kicsit legyél vele bunkó de ne annyira ! Mint pl:De gáz a hajad csináld már meg normálisan előbb sokkal jobban néztél ki" :D Meg pl fhuu oda néz de jó az a pasi :D
2013. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2013. okt. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!