Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a szellemekről?...

Mit tudtok a szellemekről? Mondanátok olyan történeteket amik megtörténtek veletek?

Figyelt kérdés

Mindent irhattok ami szellemekkel kapcsolatos.


Link is lehet.


2009. okt. 25. 11:41
 1/3 anonim válasza:

Az egyik barátnőm mesélte, hogy éjszaka fölriadt álmából, és erős nyomást érzett a mellkasán, majd ahogy az ajtóra nézett nem látott át a másik szobába, mert egy nagy fekete folt volt ott. Pedig, ha sötét is van náluk, simán át lehet látni, de akkor nem lehetett. Majd villanyt kapcsolt, akkor eltűnt a folt, lekapcsolta megint ott volt, majd megint felkapcsolta, eltűnt. Amikor megint lekapcsolta már nem volt ott.

Elég rémisztő szerintem.

2009. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2009. okt. 26. 16:37
 3/3 sokminden válasza:
Egyszer elmentünk a tánc csoportal erdélybe(néptánc csoportal) és második éjjel elmentem WC-re és fura hangot hallottam.Gondoltam biztos kintről a fiatalok de visszamentem mer kicsit megiettem.elhívtam a legjobb barátomat h kísérjen el de mielött odaértünk volna 2m-rel elötte iszonyatosan megnyílt a csap és amikor beértünk egyrészt sehol senki másrészt láttuk, higy a csap fogólya eltekeredett.Attól a naptól kezdve keztem el foglalkozni a szellemekkel. ez tart 2-éve.rengeteget olvastam róluk és ha valaki kérdezni szeretne velük kapcsolatban az nyugottan írjon rám
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!