Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem Katona története...

Írnátok nekem Katona történeteket?

Figyelt kérdés
Egy házi feladathoz kell de semmi ötletem! Létszi segítsetek! Fontos lenne!
2011. okt. 19. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
na lecci valaszoljatok!!! Fontooos! Aki valaszol kapja a zolt kezecskét!!!
2011. okt. 19. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Én lenyomtam a 2évet sorkatonaként. Azt láttam, hogy hasznosan is el lehetett volna tölteni azt az időt. Két év alatt mindenkiből a neki megfelelő beosztásra jó katonát lehetett volna nevelni és ellátni komoly katonai ismeretekkel. Sajnos ezhelyett inkább az értelmetlen szivatás ment minden cél nélkül. Az előképzettségre semmit nem épitettek. Lehettem én rádiómüszerész, tudhattam morzézni, géptávirni (akkor az fontos volt), lehettem én egyesületben sportlövész, ez semmit nem ért. Isten tudja honnan előrángatott bunkók tartottak előadást nekem olyan (olyan és nem olyasmi) készülékek kezeléséről amit én civilben évek óta javitottam. Persze, hogy nem lelkesedtem az egész katonásdiért pedig maga a katonás életvitel közel állt volna hozzám.
2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Angyalbőrben.Igaz hogy csak film de valamit csak össze tudsz belőle költeni. Na de komolyra fordítva a szót faterom még MN-ben volt sorállományú és repülő volt.(mármint azt gyakorolták hogy mit kell csinálni ha elrepül egy ellenséges repülő LEHASALNI)na szóval a törzs elvtárs ordított: REPÜLŐ!

Erre valamelyik:De törzsőrmester elvtárs ezek a mieink!

2011. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valszokat!!! Valahogy osszehoztam. most pedig mindenki megkapja a megerdemelt ZOLD KEZECSKET!!!
2011. okt. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!