Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ütött már el autó, v. lőttek...

Ütött már el autó, v. lőttek már meg valahol, mit éreztél, milyen volt fizikailag ill. lelkileg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, és remélem nem is lesz részem ilyenben soha.
2009. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
hála az égnek, meg a védőangyalomnak nem 21/f
2009. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 évesen fellökött egy autó, teliben, szemből. Mostmár tudom, hogy azért halnak meg a legtöbben, mert nagyot üt a beton. Tapasztaltam.
2009. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Engem ütött már el autó, itt budapesten, a belvárosban... mondanom se kell, mennyire megijedtem. emlékszem egy ezüst kocsi volt, és férfi vezette. Fájdalmas volt, és lelkileg meg amúgysem voltam jól, főleg, hogy egy veszekedés elől jöttem el, és így nagyon megviselt a dolog... szinte semmit nem hallottam, valami rémisztően nyugodt állapot volt, de a fájdalom ellenére... nem kívánom senkinek. 17/L
2009. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem még nem, de én ütöttem már el autót...
2009. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Előző válaszoló, mi az, hogy ütöttél már el autót?
2009. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem már ütött el autó,de nem lett semmi bajom,csak a ruhám elszakadt,meg egykét horzsolás,de marhára ciki volt feltartani a forglamat,még arra a pár másodpercre is,amíg feltápászkodtam,meg összeszedtem a bicajomat a földről.Meg főleg,h én voltam a hibás,nagyon béna voltam.
2009. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem már lőttek meg.

pár házzal arrébb van 1 cigányputri, és tűzharc volt, én akkor este jöttem haza barátommal az utcán. Mire ideértünk, akkor kezdték el, és egy golyót kaptam a lábamba. Összeestem, és k*rvára fájt, azt hittem belehalok :S De legalább Szerelmem ott volt mellettem...


17/L

2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer elütött egy kocsi, kb. 12 éves voltam, nem én voltam a hibás és nem lett semmi bajom, de nagyon megijedtem, rögtön elrohantam,.
2009. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!