Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék össze jönni...

Nagyon szeretnék össze jönni valakivel csak az a baj hogy ő egy sztár és egyszer meg mentette az életemet és én hogy lehetnék sztár?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 13:17
 1/6 anonim válasza:
Mondjuk ne legyél ilyen buta. A celebek nem párkapcsolatra pályáznak. Ha mégis, akkor korban és státuszban megközelítőleg egyező nőkkel kezdenek. Sztár lehetsz, ha jelentkezel a megasztárba és bolondot csinálsz magadból... inkább tanulj, és verd ki a fejedből a nagyképű önimádó lenyalt-hajú celebeket!
2013. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kimentettemegazéletedet????mivolt??? :P:
2013. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szuper a mondat szerkesztésed, és a helyesírásod ;) büszke vagyok a mai kis tizenévesekre :-)
2013. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó miért te hány éves vagy...és a kérdezőnek a helyesírásával mi a baj??? jó,h a szerkezet hibás..de a helyesírása nem -.-
2013. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez aranyos :)

hat tudod kisebb korba az ember lehet hogy bele esik abba az erzesbe, mikor ugy erzi hogy egy sztar szamara az igazi :) de ez idovelmulni fog es egyre jobban fognak erdekrlni az elerheto pasik/ csajok a kozeledbol es ez mar csak szep emlek lesz majd :)

de ha komolyan gondolod, akkor szerintem jelentkezz tvshowkba es musorokba :) bar nem tudom milyen idos vagy. esetleg irj levelet az illetonek

2013. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem több ezer fiúba vagyok szerelmes csak egybe és ő nem olyan mint a többi ő kedves megértő és nagyon szeretem!!És ha még is csak meg próbálnám a sztár életet én olyan sztár szeretnék lenni aki mosolyt tud csalni az emberek és rajongok arcára és igen nem vagyok valami idős 12 éves vagyok az olyan vélemények hogy nem tudom én milyen vagyok meg idős kérem ilyeneket ne írjanak mert ez magamtól is tudom hogy ha már írnak kérem a kérdésre válaszoljanak ne arra hogy én mire nem vagyok képes és hogy nézek ki!! :)
2013. aug. 5. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!