Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok meg valakinek...

Sérült-lamantin kérdése:

Hogy mondanátok meg valakinek valakinek finoman, hogy nem akartok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Már mindent kitaláltam, hogy miért nem érek rá..de nem esik le neki:/ Mindennap megkérdezi, hogy ráérek-e..nem akarom megbántani, de semmi kedvem vele találkozni..Egyszer már találkoztunk és szörnyű volt..flegma volt, beszólt minden jöttmentnek, csak az unszimpátia jött le és még meg is említette, hogy nagyon unatkozik. szóval rossz társaság vagyok..AKKOR MI A SZARÉRT AKAR VELEM TALÁLKOZNI?
2013. aug. 4. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Marha nehéz lenne tisztességesen, egyenesen, érthetően megmondani neki? Mit csodálkozol?
2013. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond meg neki nyugodtan, hogy hagyjon beken es nem akarsz vele tobbet talalkozni.
2013. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, de nem szeretnék veled újra találkozni, mert legutóbb is flegma voltál és közölted, hogy én meg untatlak, ezért szerintem ne erőltessük ezt a dolgot, hiszen egyikünk sem élvezte a másik társaságát"
2013. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!