Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen iskolatáskát vegyek?

Milyen iskolatáskát vegyek?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Most megyek 10.-be és eddig végig hátizsákom volt, de minden évben tönkremegy, a legutóbbinak minkét pántja elszakadt, tehát mindenképp kell venni újat, csak nem tudom hogy hátizsákot vagy válltáskát? Milyet érdemes venni? Nem szeretném, ha megint leszakadna.

2013. aug. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
budmilt
2013. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam 8.-ba ezzel, rám jött a "Legyen válltáskám mert az csajos" láz és azt is vettem. Meg is bántam. A vállam leszakadt mire hazaértem. Így 9.-be és 10.-be már hátitáskát vettem magamnak, a tesóm viszont válltáskát hordott. Hazafelé mikor együtt jöttünk (elég sokat kell gyalogolni) időnként panaszkodott hogy mennyire fáj már a válla és ott cserélgette jobbról-balra. Én meg simán elbírtam hiszen mind 2 vállamra, illetve a hátamra is eloszlott a súly. Neki meg a vállát és az oldalát terhelte a sok tanszer.

A védőnő meg is jegyezte hogy pár lánynak kezd kicsit ferdébb lenni a dereka. Éppen ezért, mert egyik oldalra húz a súly és nincs egyensúly a 2 oldal közt. Éppen ezért én azt mondanám hogy mindenképpen hátitáskát vegyél. Szívósabbat nézz ki, akkor nem lesz semmi baj, nem fog elszakadni. Én pumát vettem tavaly, de idén is veszek mert nálam ez már hagyomány. Minden évben új táskával kezdek. :)


A táska választásnál velem apa is ott szokott lenni, egy részt mert így ő fizeti nem én (:D) másrészt pedig mindig alaposan leellenőrzi a varrat minőségét, a táska alján lévő merevítőt és a cipzárokat is. Ha teheti apud, menjen ő is veled ha nem tudsz dönteni.


Hogy milyen stílusút vegyél, arra nem tudok tanácsot adni. Fiúsok vagy csajosak jönnek be? Színes vagy inkább egyszínű? Őrültebb is jó e? Gondolok itt pl a szőrös táskára. És a többi és a többi. :)


17/L

2013. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített:) Most már biztos hogy hátitáskát fogok venni mert nem akarok gerincferdülést. Apa biztos hogy eljön velem, minden évben szokott jönni, együtt vesszük meg a cuccokat a sulikezdéshez és mindig leellenőrzi ő is, hogy jó-e. Olyat szeretnék, ami csajos, de nem túl csicsás.
2013. aug. 5. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor apud is veled megy, ez jó. :)


Azt hogy az üzletekben mi van jelenleg, sajnos nem tudom, na meg azt sem hogy neked milyen árkategória jöhet szóba. Természetesen ha a minőség van szem előtt és az ár sem számít, márkaboltokba is be lehet nézni. Bár én feleslegesnek tartom annyiból, hogy ugyanúgy jó kis táskákat is ki lehet fogni olcsóbban. Az én puma táskámat pl az auchanba vettük tavaly, le volt akciózva mert már utolsó napokba vettük meg. Hihetetlen hogy pár nap alatt hirtelen lecsökkent 5000 ft ról 3000ft-ra na mind1 :)

De szívós, most sincsen még semmi baja sem. :)

Tesóm egy márkaboltban vette a nike válltáskáját 10 000 ft-ért amiért ki is röhögtem hiszen most ott tart hogy el le akarja cserélni. Én ebből meg már 3 olyat vehettem volna mint az enyém és még kényelmesebb is. Na meg meg is tetszett neki, jobban mint az övé.:)



Ha esetleg a vetarán vennél (én pár éve ott vettem, persze az is márkás volt azért...bár nem hiszem hogy ugyan olyan lenne mint egy igazi márkaboltban. Végül is az is egyben van még mindig) akkor itt van pár csajos, de nem csicsás, bár nem tudom ezek közül neked melyik jönne be: [link]


[link]


Neten szerintem végső esetben kell nézelődni, ha esetleg nagyon későre hagyjátok a dolgot és nincsen esetleg már megfelelő. Amúgy még én sem tudom milyen lesz az új. Én későbbre tervezem a vásárlást, egy héttel még eltolom biztosan, hiszen még most kezdik csak feltölteni ilyesmivel az árukészletet és általában az utolsó 2 héten több választék van.


Régi táskádról nincs esetleg képed? Érdekelne milyen volt. :)

2013. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Eastpak-em van, hátitáska. Imádom és tökéletes :))
2013. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Most heavy tools táskán gondolkozom, a tolltartóm is olyan és a mintája nagyon tetszik. Szerintetek jól néznek ki? [link]

[link]

2013. aug. 5. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm..hát szerintem jól néz ki bár a színt jól meg kell választani a ruházat miatt. :)


A minta jó és amúgy nekem a kék a kedvenc színem is, de ezt neked kell tudnod pontosan. :)


A máik válaszolónak pedig: Megnéztem pár Eastpak táskát, eszméletlen jól néz ki némelyik :o


Amúgy én is hasonlóban gondolkozok idén mint te, kérdező, bár nem ennyire telibe szerintem. Mármint olyasmit keresek amin alul sűrű a minta, felfelé pedig ritkul. Ilyesmi (csak nem pont ilyen mintával és a fazonja sem ilyen lesz szerintem)


[link]


Egyik boltban meg ilyet láttam, tetszene csak nem ezekben a színekben. De az ötlet jópofa :) : [link]

2013. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!