Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vegyek iskolatáskát elsős...

Hol vegyek iskolatáskát elsős gyereknek?

Figyelt kérdés
A táska maximális hossza 34 cm lehet. Súlya max 1 kg.
2011. aug. 9. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
boltban
2011. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ehez is már a gyk kell?
2011. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Tasit nem tudom, de én a tesco-ban vásároltam be magamnak cuccokat. Szerintem ott is lesznek jó tasik, ha nem kell a márka. /egy tanító néni/
2011. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi ez a mekkötés? :O A súlyt még értem, de a centi?
2011. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*megkötés
2011. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teszvesz, Vatera, Amazon, Tesco, Auchan, brmelyik papí-írószer, táska üzletek, kínai stb.

A méretek gondolom azért lettek megadva, hogy a gyerek alkatához megfelelő legyen. Mi ezt tavaly gurulós táskával oldottuk meg.

2011. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy kisgyereknek a tesco, auchan, piac és kínai táskái megfelelőek. Majd amikor már tud rá vigyázni valóban kialakul az ízlése, akkor veszek majd neki drágább táskát. Ilyenkor még úgyis a mesefigurások játszanak jobban.
2011. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Papírbolt,szinte bármelyik.

Egyébként éppen most kell neki jó minőségű táska,egyrészt mert tényleg jobban nyúzza,másrészt mert olyan kel,ami nem teszi tönkre a gerincét.

2011. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Auchan tesco táska boltok...

dechatlon...

Tele vannak a szórólapok sulikezdéssel...

2011. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja már végigjártam az összeset boltot itt a környéken. De mindegyiknek 40 cm felett van a háthossza. Ez túl nagy még neki ezért a vállán és a fenekén van a súly. Így begörbíti a hátát, pedig eddig nagyon szép a tartása. Sajnos gurulós nem jó, mert emeletre kell felvinnie.
2011. aug. 9. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!