Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álláskeresőként ez jó lépés...

Álláskeresőként ez jó lépés lenne? Esetleg valami jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy állás, amit megpályáztam. Jól sikerült a személyes állásinterjú is, azt ígérték majd a héten kiértesítenek. Mi lenne ha telefonon megkérdezném, hogy van e már döntés? Nem lenne tolakodó? Esetleg valami jobb ötlet? KÖSZI
2013. aug. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele mert én is ebbe fürödtem bele hogy túl hamar kérdeztem rájuk telefonon és az lett a vége hogy akkor azt mondták már nem hívnak mert még javában keresnek embert mivel 20 főt akartak felvenni és volt vagy 60 jelentkező, és mindenkit behívtak interjúra mert többnyire pályakezdőket kerestek, és én itt buktam el hogy nagyon tolakodó voltam, pedig mondták hogy ha hétfőig nem kapok emailt tőlük akkor már biztos hogy megfeleltem nekik és akkor legkésőbb pénteken felhívnak hogy hogyan tovább. Én meg szerdán már telefonáltam és ők ebbe azt vették le hogy túl tolakodó és türelmetlen vagyok és nem fogtam fel hogy majd ők hívni fognak.

Pedig sikerült minden alkalmasnak találtak a munkára és én marha egy ott dolgozó ismerősömtől tudtam meg hogy pont olyan munkát kaptam volna amit a legjobban szerettem volna, és ezzel elszúrtam a dolgot.

Nagyon pipa voltam magamra de annyiból örülök hogy nem vettek fel, mert 4-5 hónappal utána az újakat kirúgták, mivel nem volt meló, addig meg szerencsére találtam egy jobb helyet, igaz nem nagyon szeretem a munkámat, mert unalmas, agyilag lenulláz, de legalább jó a társaság és a főnökeim is ritka rendesek.

2013. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy tolakodónak gondolnának. Biztosan ide is sokan jelentkeztek, mert jó hely és persze nagy a munkanélküliség. Nagyon szeretnék dolgozni, de ez a tehetetlenség megőrjít!!! Amúgy köszi!!!
2013. aug. 5. 19:34
 3/3 Lord Keri ***** válasza:

Ahogy az előző is írja, ez elsülhet jól is és rosszul is.


Ha jól alakul, akkor úgy veszik, hogy lelkes vagy, de ha rosszul alakul akkor tolakodónak is tűnhetsz.


Szerintem is jobban jársz, ha megvárod a hetet.

Ha jövő héten még nincs hír, akkor már nem ciki felhívni őket, hiszen ők azt ígérték, hogy a héten értesítenek.

2013. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!