Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok verekedtetek már?

Lányok verekedtetek már?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én igen.

Egy osztálytársammal elkezdtük egymást tépni de ő kezdte de az a csaj már vagy 20 lánnyal összeverekedett meg mindenkibe beleköt csak úgy spontán.

2009. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én igen .nem volt nagy szám ,de azért büszke vagyok rá mert én gyöztem .régen volt, egy pasiért ment az egész.már igy utolag bánom az egészet,de a végén az enyém lett a pasi
2009. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen..alapból nem vagyok balhés,de ha belém kötnek, akkor ütök. Egyszer egy srácot vertem meg, mert belekötött az öcsémbe. Utána alám nyúlt egy kb. 80 kilós fickó, és kapott egy balost,de úgy,hogy hanyatt vágódott. Aztán még egyszer, egy lánnyal, akkor viszon én kaptam nagyobbat,de csak az volt a szerencséje,hogy túlittam magam. Más nem volt, nem is lesz, mert már nem igazán járok szórakozni, kinőttem.

21/L

2009. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen:)Elég könnyen begurulok:D
2009. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

előfordult általánosban hogy falrakentem pár osztálytársamat XD nálunk hobbi volt a szünetben az ilyen "osztályverekedés", egyetlen lányként voltam benne, a többi csaj még barbizott XD.

újabban álmomba verekedek Oo

16/L

2009. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én általános suli fölsöben minden évben verekedtem vagy fiuval vagy lánnyal:)most kerültem másik suliba hát itt MÉG nem,amugy nem vok kötözködö,csak ha már nagyon kijátszák akkor adj neki!!:)))
2009. okt. 26. 15:10
 7/17 anonim ***** válasza:
az a baj hogyáltalában engem vertek a c tipusúak. Valami bajuk volt velem mindig, persze próbáltam magam megvédeni de azért kb 5en 1 ellen nem valami jó... és hát nekem ez elég szar volt:D
2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát persze
2009. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én csak a bátyámmal.(mindíg ő győz:S)
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
verekedtem egy cigány csajjal, de megv ert, sokkal jobbban tud verekedni. esélyem sem volt, pedig kisebb mint én vok. de eddig még mindenkit legyőzött.
2010. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!