Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti verekedtetek már...

Lányok ti verekedtetek már egymással?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik verekedtek már illetve láttak már csajokat verekedni,kíváncsi lennék hogy,és miért történt?
2010. máj. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2 csaj aki nyomult rám összeverekedtek mer h 1ik féltékennyé akarta tenni a másikat... sikerült is... másik pofáncsapta és tépték 1mást xD de leállitottam öket :D
2010. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de általában fiúkkal verekszek. Négyszer verekedtem lánnyal. Az elsőnél kitéptem a haját és foltosra rúgtam a sípcsontját (9 évesen). A másodiknál csak egy-két ütés és rúgás volt, de egyikünknek sem lett komolyabb baja (ezt is 9 évesen). A harmadiknál felpofoztam a csajt, kiéptem a haját, kék zöld foltosra vertem a kezét, a lábát meg szintén foltosra rúgtam (itt 11 voltam). Az utolsónál szintén felpofoztam egy csajt és birkóztunk a földön, ütöttük egymást, ahol értük (ezt 13 évesen). Két okból verekszek, ha sértegetnek és túl lép egy bizonyos határt az illető, vagy önvédelemből. Az első az sértegetés miatt volt, a második önvédelemből, a harmadik is-is (sértegetett, kapott egy pogont, erre nekemjött és megrúgott, valamint életveszélyesen megfenyegetett, innentől önvédelemből ütöttem), a negyedik pedig szintén sértegetés miatt volt. Hozzátenném, hogy nem vagyok se agresszív, se cigány, se skinhead.

15/l

2010. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lannyal soha viszont meg kicsi koromban megvertem az eggyik fiu osztalytarsamat a baratnoimmel xD
2010. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
oviban verekedős voltam. általában fiúkat vertem. mondjuk inkébb csak harapdáltam meg karmolásztam őket. aztán 8 évesen összeverekedtem az egyik lány osztálytársammal (csak mert nem volt szimpi) kitéptem jócsomó haját és jól pofonvágtam de azóta nem verekedtem és nem is szándékozom :) azóta már nem vagyok agresszív kicsit sem :)
2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és mit szólt az igazgató? >:D
2012. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!