Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvennének virág boltba...

Felvennének virág boltba eladó/virágárus/virágkötőnek ha nincs virágkötői végzetségem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a növényeket, jó ízléssel vagyok megáldva így rendezgetés terén és mások szerint kis helyeske vagyok és szeretnék ilyen helyen dolgozni
2013. aug. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj attól nem lesz nagyobb esélyed hogy "helyeske" vagy... szerinted unaloműzésre találták ki az eladói végzettségeket? nem. alapvető hogy kell lenni ilyen irányú végzettségnek ha szeretnél ilyen munkát végezni
2013. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igenis nagyobb esélye van egy helyes lánynak fiúnak mint egy rondábbnak kb az élet majd minden területén szal ezt buktad XD

de itt a kérdés az volt h végzettség nélkül is pályázhatok e eredménnyel

2013. aug. 13. 12:09
 3/4 anonim válasza:
Elég ha megnézel egy álláshirdetéseket tartalmazó oldalt( profession.hu pld) és meglátod h a képzettség a minimum, de sokan kérnek szakmai tapasztalatot. Ehhez az álláshoz messze ne elég a jó ízlés, hiszen ismerned kell a növényeket latinul magyarul, h mivel dolgozol, cserepes növényeket, az alapanyagokat stbstb..
2013. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nem, igen.

Igen, felvesznek végzettség nélkül, én is így lettem virágkötő. Ha van munkatárs, akkor betanítanak. Nálunk senkinek sincs végzettsége csak a főnöknek. Direkt úgy keresett embereket, hogy ő taníthassa be a bolt stílusához igazodva.

Nem, a helyeske nem számít. Nálunk is el lett küldbe a helyeske, mert beképzelt volt, tipikus "kivagyok-mivagyok" személyisége volt. 1 nap után elküldték, mert ilyen emberre nincs szüksége egy amúgy meg sztressen munkahelyen. Ha valaki csúnyácska, de szerényebb és van kézügyessége, akkor marad.

Csak gondolj bele logikusan. Egy munkahelyen, főleg egy virágkötő, akinek a túlórából áll ki az élete össze van egész napra zárva a többi munkatársával. Szerinted számít a kinézet? Persze, egy bizonyos mértékig. De inkább legyen valaki csúnyább, mint egy beképzelt liba. Ha el akarsz menni valahova, én azt tanácsolom ne add elő a "helyeske vagyok" szöveget, mert rögtön kiraknak. Arcból vissza kell venni, és max szerénynek lenni nem helyeskénel.

2019. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!