Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha apródon...

Mit tehetek, ha apródon postai utánvéttel vásároltam, de nem azt kaptam, ami a hirdetésben szerepelt?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy S3-t rendeltem magánszemélytől, közel 60 000 Ft-ért, amely a hirdetésben sötétkék, a képen látható a telefon mellett a doboz. A leírásban az állt, hogy tökéletes állapotú kívül-belül, és garanciális. Miután egy összetákolt cipős dobozban megkaptam a hamisítványt, amely ráadásul fehér, és be sem kapcsol, rögtön felvettem a kapcsolatot a hirdetővel, aki rendíthetetlen, sőt azt is meg akarja magyarázni, hogy a képen lévő kék telefon fehér.

Kérlek segítsetek, nem kis pénzről van szó, mit lehet ilyen esetben tenni?



2013. aug. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
rendőrség
2013. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, de fogalmam sincs, hogy működik ez. Attól félek további költségeket von maga után, ha feljelentést teszek, stb..
2013. aug. 6. 20:32
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy nem kéne telefont rendelni...
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki 60000 ft-ért apródon, jófogáson meg ehhez hasonló oldalakról rendel, azt verjék is át elég rendesen. Napi 20ezer ilyen kérdést tesznek itt fel az oldalon, lehetett volna már belőle tanulni.


Amúgy meg polgári peres eljárással rendezheted a dolgot, feltéve HA megnyered.

2013. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!