Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tudjak vele...

Mit tegyek, hogy tudjak vele beszélni? Alábbiak lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú ask.fm-ről gondolom sokan ismeritek a neve a Nagy Norman.Nagyon, de nagyon régóta szeretnék vele beszélgetni vagy egyszerűen csak megismerni őt, (ez miatt lehet hülyének fogtok nézni) mert nagyon tisztelem.Még pedig az miatt, hogy nem ítéli el az embereket hanem mindig a belsőt nézi MINDENKINÉL.Tényleg mindenkivel hihetetlenül kedves, és nagyon sajnálom, hogy kevés ilyen ember van a földön.Már azóta követem őt mióta regisztrált ask.fm-re és akármennyi lájkja,kérdése volt/van sosem szállt el magától.Ugyanaz a csodálatos ember maradt aki volt.Tudom, hogy ezzel semmit nem érek el, de tudd Norman, hogy nagyon tisztellek és bírlak!
2013. aug. 6. 20:40
 1/5 anonim válasza:

Szia. Tasi Renáta Alias Mucsácsó González vagyok!

Van eladó malterkeverőnk. érdekel??

UI.:MILINTE TE SZEMÉT! TIPSZMIKSZŰTÉ?

2013. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem rá írhatnál..de azért elég vicc hogy ide irtál...:D
2013. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyszer a férjecském lesz :*
2013. aug. 6. 22:50
 4/5 anonim válasza:
tuti hogy nem:D:D:D:D::D
2013. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá kérd meg a kezét. xDD
2013. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!