Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haszontalannak érzem magam és...

Haszontalannak érzem magam és kivetettnek. És azt vettem észre magamon, hogy nehezen bírkózom azzal a ténnyel, hogy meleg vagyok. Még barátaim sincsenek, el vagyok keseredve és nem tudok kivel beszélni róla. Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A mai társadalomban a homoszexuális emberek még kivetett helyzetben vannak, megfigyelhető egy jelenség, miszerint a marginális helyzetben lévők egyfajta szégyenérzetet kezdenek el érezni identitásuk hátrányos megbecsültsége szerint. Szóval először le kellene tisztáznod magadban, hogy nem hagyod, hogy a sztereotípiák és az előítéletek uralják az életed, mert addig ezzel a dologgal biztosan nem tudsz semmit kezdeni. Feltéve, hogy tényleg ez a helyzet, bár lehet, hogy csak ideiglenesen identitásválságba kerültél, ezért is jó lenne tisztázni magadban a helyzetet. Ha haszontalannak érzed magad, akkor tanulj, dolgozz, vagy jótékonykodj, adj vért, ha tudsz vagy valami, lehet javítani fogja az önbecsülésed. A barátok kapcsán meg, ha vannak rokonaid akkor velük is megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot, majd alakulna a barátkozás is, persze ez attól is függ, hogy te akarsz-e barátokat szerezni. Nem tudom, hogy a közeledben működnek-e meleg vagy akármilyen közösségek, de épp felkereshetsz egy ilyet is. Remélem tudtam kissé segíteni.
2013. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Használd Zámbó Jimmy módszerét, reggeli kakasszókor lődd fejbe magad!!!
2013. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!