Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Masky-nak pontosan milyen...

Masky-nak pontosan milyen szerepe van a slenderman story-ban? Mert többször feltűnt a Marble Hornets sorozatban és kíváncsi lennék hogy mi a frász köze van slenderman-hez. (a teljes story-ját légyszives)

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
masky be fesstete az arcát aztán szépen játszotta a szerepét. aszt hittem ő jeff killer
2013. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
ÉN csak slendermant, the reakot, wyvernt, mothmant és még sorolhatnám, de ha akarod írd meg, hogy ő utána is nyomozzak
2014. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 liala válasza:
82%

Na akkor...

A filmben Maskyt Tim-ként ismerhetjük először.Timnek pszihológia problémái vannak mióta Slendy(Alex)okozott neki egy kis sokkot(nem tudom hogy).Masky Tim másik személyisége,de Tim erről nem tud semmit(halucinációknak véli).Masky akkor ,,tör ki"ha Tim nem szedi a gyógszereit.

A ,,valóságban" Slendy bábként irányítja Maskyt hogy elvigye neki a kiszemelt áldozatokat.Gondolom a filmben is kb.ilyen a szerepe.És persze ott van Hoody.Ő még Tim egyik legjobb barátja volt és mikor Masky ,,csatlakozott"Slendyhez ő is így tett.


Én ennyit tudtam :).Ha valamit rosszul írtam volna le akk pls javítsatok.

ByE.

2014. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!