Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Balaton és...

Bogicke kérdése:

Mit csináljak? Balaton és menstruáció.

Figyelt kérdés
Most leszek kilencedikes és lesz egy tábor, ahova majd el kell menni. Strandolni is kell majd, de nekem pont akkor jön majd meg. Ott nem tudom mi lesz, és nagyon félek ettől, mit mondok a (férfi!!) tanárunknak ha azt mondja mindenki be a vízbe. Anyukám nem hajlandó nekem tampont venni, szerinte oldjam meg magamtól. Segítség?
2013. aug. 7. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom anyukád nagyon jóindulatú, ha ennyire sem törődik a saját lányával, akkor vedd meg magadnak. Tamponnal elvileg lehet vízbe menni, de félóránként vagy óránként azt is cserélni kell, és persze igyekezz minél kevesebbet lenni a vízben.
2013. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tamponnal nem elvileg hanem gyakorlatilag is lehet vízbe menni, (tudom, mindig tamponnal megyek úszni)

de ha mégsem akarsz tampont venni akkor sem mondhat a tanár olyat hogy mindenkinek kötelező a vízbe menni. Nagyon sokan vannak akik egyszerűen nem érzik jól magukat a nagy víz látványától és bár napozni szívesen kimennek, de nem fürdenek. Szóval nem hiszem hogy attól tartanod kéne hogy a férfi tanár berángat a vízbe.

2013. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd félre a tanárt és mondjad el mi a helyzet. Nem fog ügyet csinálni belőle.
2013. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!