Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam...

Boyka00 kérdése:

Hogyan növeljem az önbizalmam több lent?

Figyelt kérdés
Az a helyze hogy elégé kevés az önbizalmam.Kisseb általam ismertebb körökben pl szorosabb haverok stb sokkal könyebben elengedem magam és megnő az önbizalmam, de hogyha suliban vagyok puff elmegy az önbizalmam és a legszarabb poénok jutnak eszembe.Pedig az előbb emlitett haveri körökben vagy pl akikkel csak most ismerkedtem meg és kicsit dumálunk azokkal is sokkal jobban el hüjéskedek és nagyobb az önbizalmam mint suliban.Sokták mondani hogy jófej vagyok ha nem vagyok suliban és ezen szeretnék változtatni.Ezt hogyan oldhatnám meg? köszi a válaszokat

#növelés #önbizamlam
2013. aug. 7. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg van valaki a suliban akinek beakarsz vágódani?

Ilyen eseteknél gyakran nekem is önbizalom hiányom volt, baráti körökben tarol az ember sokszor de ha már mondjuk feltűnik pár ismerős/idegen akkor valahogy néha ez megszűnik .

Vagy esetleg félsz az iskolában elengedni magad? Hogy lássák a tanáraid, vagy más diáktársad hogy milyen vagy igazából?

Több problémája is lehet a kérdésednek, keresd a kérdést magadban hogy van-e ehez hasonló dolog.

Remélem valamennyit segítettem.

14/F

2013. aug. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt az a hejzet hogy egyszerüen nem merem magamt elengedni de amit leirtam fent az is probléma ezen hogyan segíthetnék?
2013. aug. 9. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!