Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam?...

Hogyan növeljem az önbizalmam? Hogyan legyek férfias, ha hiányzik a férfi kép belőlem?

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevelt fel nőként. Én meg érző lelkű ember vagyok, így ez megviselt.


Egy időben azt hittem, hogy majd kinövöm a bátortalanságot, de már elég idős vagyok hozzá, hogy tudjam nem fogom kinőni.


Sportoltam, de abbamaradt és nincs motivációm újra kezdeni, mert azt amit választottam nem jó nekem. alig látszódik meg rajtam (súlyzózás) ezért a sportban eléggé motiválatlan lettem (a testalkatom miatt). 3 évig csináltam, nem kevés ideig...


2012. júl. 22. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A sport olyan, hogyazt kell csinálni ami tetszik, amiben jó vagy, és ami örömet okoz.


A súlyzózás... az inkább erősít, kidolgozott lehet tőle a tested, de ennyi. Kerékpározz, focizz, tanulj harcművészetet vagy valami. Biztos van olyan ami tetszik. Önmagadért.


Önbizalmat növelni csak úgy lehet ha pozitív a visszajelzés.

Ennyi idősen meg kellett volna találni önmagad. Kitűzni a céljaid és belekezdeni a megvalósításukba.

2012. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erről már lekéstem, de még mindent jóvá szeretnék tenni.

Szeretnék célokat. Megtalálni önmagam.


(természetesen családalapítás az egyik célom)


Szeretném megtalálni hogy mibe vagyok jó.

2012. júl. 22. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, mint mindenki, csak ezt tudod tenni..Ha kapsz pozitív visszajelzést, majd az lesz, ami növeli az önbizalmad.
2012. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért vannak emberek akik akár 40 éves korukban találnak önmagukra, még nem vagy elkésve semmivel

a bátortalanság leküzdésére talán az kellene hogy idegen környezetben önállóan érj el sikereket

2012. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint ha en irtam volna. Nalam detto ugyanez. Minden kapcsolatom emiatt megy tonkre.
2014. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!