Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen az ideális...

Fiúk! Nektek milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés
Úgy értem külsőleg és belsőleg is.

2013. aug. 7. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Külsőleg legyen bombázó.Belsöleg meg buta mint a felmosó vödör.
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell.

Ha csak szexre, legyen olyan, mint amilyet az első válaszoló írt:D

Barátnőnek külsőleg és belsőleg is legyen bombázó.

2013. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, és a bombázón kívül? Milyen tulajdonságok legyenek egy lányban?
2013. aug. 8. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
És mitől lesz bombázó? (bocsi, de ez engem s érdekel, válaszolni nem tudok)
2013. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

"És mitől lesz bombázó?"


Attól, hogy ránézek és ezt mondom: azt a qrva életbe!

2013. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ideálom, mert mindenkinek más áll jól. De ha nagyon kéne vmit mondani, akkor

külsőre: inkább alacsonyabb legyen tőlem minstem magasabb, hosszabb sötét haj (barna preferálva), nem nagydarab, inkább vékony de nem anorexiás, ebből következően ne legyen elöl deszka hátul léc, ne legyen telekenve sminkkel, meg ránézésre olyan kis aranyos legyen :D

belsőre: lehessen vele beszélgetni szal értelmes/okos legyen ne segghülye, de azért egész nap se beszéljen mert az számomra nagyon is idegesítő, legyenek céljai az életében, ne legyen egy ringyó szal ne lehessen egyből megfektetni.

2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsóé igazán korrekt válasz.Nekem is nagyjából ez az ideálom.Még pontosítanék a sajátomon valamennyit:-Igazán szeretem a jó improvizáló,bevállalós lányokat.Tehát ne legyen egy táblázatokban kiszámolt,óramű szerűen működő valaki,akivel mindent 4 héttel előtte kell megkonzultálni.Tehát ha mondjuk egy nappal egy utazás előtt jelentem be hogy "Nincs kedved eljönni mondjuk a Bükkbe haverokkal?",akkor ne kezdjen el azon működni hogy hogy is illeszti be ezt a napirendjébe.Szóval ezt értem bevállalós,improvizatív alatt.


Aztán tényleg legyen értelmes.Tudja védeni állításait,és én még külön szeretem is ha valamiben okosabb nálam.Nekem tetszenek az ilyen elérhetetlen,állandó fejlődésre késztető "istennők".:P


Legyen humorérzéke.Az ha tudunk valamin mindig nevetni,már feldob bármilyen helyzetet.


És külsőleg:Kísértetiesen hasonlítok utolsóra e téren.Én is a nálam alacsonyabb lányokat szeretem,szeretem ha egyéni ,csak rá jellemző arcvonásai vannak.Én is azt mondom:legyen kis aranyos.


Különben ha nagyon válogatós lennék,és tényleg egy olyan ideált keresnék amiből talán van 70 az egész Földön,az a következő lenne:Szigorúan vörös haj,lehetőleg ebben az árnyalatban és ezzel a zöld szemmel.

[link]


[link]

De nem vagyok ilyen válogatós.:D

2013. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kettőnek, ilyen válaszokat vártam. (normális)
2013. okt. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!