Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok,14 éves.157 cm....

Spongya Bob kérdése:

Lány vagyok,14 éves.157 cm. Vagyok és 57 kg. Mennyit kellene fogyjak, hogy ideális legyen a testsúlyom? Mit kell tennem, hogy 1,5 hónap alatt leadjak jó pár kg. t?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 13:34
 1/5 anonim válasza:
semmit nem kell fogni ez az ideális test súly amit leírtál ha kicsi felesleg van azt át kell alakítani izommá kicsit rá kell gyúrni és akkor nem lesz baj :D
2013. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod. Csak egyél egészségesen, sportolj. Semmi gond a súlyoddal.
2013. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ mennyi izom van rajtad ebből.

De ha azt veszem hogy átlagosan nézve olyan 50kg kürül lennél vékony azaz kb 7kg.

A fogyásnak meg az a lényege hogy többet égess mint amennyit megeszel. De még növésben vagy és sok tápanyagra van szükséged meg a szervezeted gyorsabban is éget mint egy felnőtté.

A lényeg hogy mozogj sokat és passzold az édességet. Napi 5 étkezés: (reggel, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora) A tízórai és az uzsonna legyen valamilyen gyümölcs vagy kisebb falat.

2013. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"át kell alakítani izommá"


Szerinted zsírból lehet izmot csinálni?

2013. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a zsírból nem lehet izmot csinálni.

puszta logika. Ha sportolsz, zsírt égetsz, és ha sportolsz izmod is fejlődik, ez mindenkinél így van.

tehát, ha valaki sportol, akkor elégeti a zsírt és izmosabb lesz, tehát " a zsírból izom lesz"

2013. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!