Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít az hogy...

Titeket nem idegesít az hogy folyton kikérik a véleményedet, tanácsokat várnak el, de soha nem fogadják meg? Pedig biztosra tudod hogy az a jó megoldás amit te mondasz.

Figyelt kérdés
Engem nagyon feltudnak ezzel idegesíteni.
2013. aug. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért kérdezik, mert azt hiszik, beigazolódik amit gondolnak. Tehát ha ellenkezőjét hallja, már csak azért sem azt fogja tenni, mert ő azt hiszi, neki van igaza.
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de így csak nekik lesz rosszabb mert kb. minden esetben az lesz amit én javaslok nekik,és hiába mondom el hogy akkor ne kérje ki a véleményem ha úgyse érdekli, mindig hozzám fordulnak minden problémáikkal és én persze szívesen adok nekik tanácsokat, de olyan szinten feltud idegesíteni az hogy nem hallgatnak rám ...
2013. aug. 8. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Nekik is van tanulópénzük, majd legközelebb megfogadják. :)
2013. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!