Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik egységhez csatlakozn...

Ti melyik egységhez csatlakoznátok az Attack on Titanban, és miért?

Figyelt kérdés

Én a Felderítő Egységhez, mert ott van Rivaille-heicho, és mert kinyírnék minden óriást.

Ti?

Felderítő Egység, Helyőrség, vagy Katonai Rendőrség?


2013. aug. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Felderítő egységhez csatlakoznék abban a szituban, két oknál fogva. 1. Látni akarnám a kinti világot. 2.Ha mindenki gyáva lenne és a falak mögé bújna, akkor ki szerezne róluk infót, ki nyerne területeket tőlük, és a legfontosabb, ki harcolna ellenük/az életért, az emberiség létjogosultságáért?
2013. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor lennék felderítős ha át tudnék menni titánba. Mert ha nem akkor engem ennének meg először az óriások.
2015. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szonja.vok válasza:
Nem is kérdés hogy a Felderítő Egységhez! Ha lenne alkalmam hogy kimehessek a falak mögűl rögtön ugranék! Valamint szerintem nincsen olyan érzés amivel le lehetne írni azt amikor kinn vagy, megölni a titánokat még akkor is ha veszélyes fantasztikus érzés lehet! <3
2016. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adachi Himeko válasza:

Felderítő egység!:)

1.Ott van Eren, Mikasa és Levi. :)

2.Kíváncsi lennék milyen a kinti világ. Nem hinném, hogy jó falak között leélni az egész életedet!

3.Óriásokra kell vadászni.

2017. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Felderítő Egységhez!

Ott van Eren, Mikasa, Armin, Rivaille.

Pusztítani akarok - persze csak a titánokat... hehe..

Meg akarom kapni az Armored Titan vagyis Reiner erejét.

2020. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!