Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utasítják el a tanácsoma...

Miért utasítják el a tanácsomat aztán kérnek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Mindig panaszkodnak nekem meg mesélnek nekem a barátaim és mindig tanácsokat adok nekik, azt mondják hogy : Jajj nem tudom :/ , nem hiszem hogy ez segítene, meg ilyeneket de aztán napok, hetek, hónapok után jönnek hogy jajj bocsi hallgatnom kéne rád :/ Meg ilyen dumákkal.

14 éves vagyok és segíteni szeretnék minden problémás embernek de mindig elutasítják és kicsit kezd elegem lenni belőle, miért csinálják ezt?

Szerintem elmondhatom azt hogy mentálisan érettebb vagyok mint a társaim de nem tudom, páran mondták már hogy bölcs vagyok a koromhoz képest



2013. aug. 9. 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!