Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy nálam...

Miért van az hogyha egy nálam idősebb ember (legyen az bármilyen nemű) megbánt engem de későbben bocsánatot kér tőlem, olyankor én érzem magam úgymond rosszul? :/

Figyelt kérdés
Olyasmi nyomást érzek magamon mintha én bántottam volna meg az illetőt pedig pont fordított a helyzet.
2012. márc. 5. 12:43
 1/9 bánomisén ***** válasza:
Fogalmam sincs, miért érzel így. Ha valaki megbánt, kérjen bocsánatot kortól függetlenül, ez a minimum.
2012. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de még is azt érzem mintha nekem kéne bocsánatot kérnem éppen és hogy hogyan kezdjek neki,és az az érzés nem is tudom.. :S
2012. márc. 5. 13:01
 3/9 bánomisén ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2012. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 leszek április végén.
2012. márc. 6. 15:31
 5/9 bánomisén ***** válasza:

Akkor tényleg nem értelek. Nagykorú, felnőtt ember vagy, de még ha 15 éves, vagy 5 éves lennél, sem neked kell szégyellned magad akkor, ha valaki téged bánt meg. Szégyellje magát az illető és kérjen bocsánatot ő.

Tényleg nem értelek. Lehet, hogy érdemes lenne beugranod egy pszichológushoz beszélni erről, mert ez nagyon fura reakció. Azért nem kell bocsánatot kérned, mert élsz...

2012. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért ne mélyedjünk ennyire bele a dolgokba,ne vigyük túlzásba. Tudom hogyha megbántanak illő bocsánatot kérni,én is így gondolom csak valahogy jobban szeretem vmiért "függőbe hagyni a dolgokat" mint azt hallgatni hogy bocsánat mikor általában azzal már "tele a padlás ugye.."
2012. márc. 7. 07:46
 7/9 bánomisén ***** válasza:
Őszinte bocsánatkérés is létezik ám a világon. Miután mindenki emberből van, ezért mindenki hibázhat - és hibázik is! -, aztán, amikor rájön, elnézést kér. Így működik a világ :-)
2012. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őszinte bocsánatkérés létezik a világon,igen,ám viszont kevés,ritka. Viszont egyetértek abban amit írtál.
2012. márc. 9. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom a megbocsátás felismerését érzed.Ez egy természetes reakció hogy megsajnálod azt aki megbánta a tettét veled szemben.Én is voltam már úgy hogy elmondtam valakinek a véleményemet és nem esett neki jól,de bocsánatot kért mert az igazat szóltam.De nekem sem esett jól.De ennek így kellett lennie ,mert aztán másképp viszonyult a dolgokhoz.Ezek a megpróbáltatások ...de Isten mindig ott van velem (d).
2012. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!