Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alapjában véve ti hogy látjáto...

Alapjában véve ti hogy látjátok magatokat külsöleg? Megvagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem! Sosem voltam megelégedve! Volt, hogy sírtam is már a kulsom miatt... Nem vagyok kovér, de van rajtam felesleg, mindenképpen le akarok fogyni, de mindig visszahízok. Arra is gondoltam már, hogyha szebb lennék és jó alakom lenne, akkor szeretnének az emberek és lennének barátaim.

Egyszeruen utálom magam, ahogy lehetoségem lesz rá plasztikáztatom magam!

2009. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a következőt látom.


Egy lány. Csinos, fiatal. Első látásra inkább nagyon figyelemfelkeltő, mint szép. Megnézik a férfiak. Persze ez azért van, mert elég jól ki tudja használni az adottságait. Nem azért, mert annyira gyönyörű lenne. Van hiba benne itt is, ott is. Egy kicsit nagyobb a lába, egy kicsit karikásak a szemei, nem elég szép a haja stb.

De mások szépnek látják, mert tudja tálalni magát. És ez így a jó.


Ez talán beképzeltnek hangzott így visszaolvasva. De úgy gondolom, hogy a hibáimat nagyon kevesen ismerik, elég jól el tudom rejteni ruházkodással, sminkkel / vagy h másra tezsem a hangsúlyt. És tisztában vagyok a jó adottságaimmal és ki tudom őket használni.

2009. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!