Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbizol a barátaidban? Hány...

Megbizol a barátaidban? Hány olyan ember van akiben 100% megbiztál, és hány olyan akiben csalódtál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

édesanyámban, a nővéremben és az ő bnőjében teljesen meg tudok bízni, soha nem hazudtak nekem.

Ami érdekes, hogy a saját baráti körömben viszont nem birok megbízni. Mindenki mindenkit kibeszél, és az ember okkal feltételezi, hogy vele sem tesznek kivételt.

2009. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%-ig nem vagyok, és nem is leszek képes soha, senkiben megbízni. Úgymond magamban sem, mert bármikor "megcsalhatom" magam. Ha értitek mire gondolok. (ha nem akkor sajnálom ill. gondolkozzatok)
2009. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nulla oylan akiben megbízhatnák, és csalódás sem ér mert lesz@rom
2009. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Régebben megbíztam pár emberben, nagy hiba volt !!!
2009. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 emberben bíztam meg 100%-ban, elárultak mocskosul

azóta senki előtt nem tudok megnyílni és senkiben nem bízom

2009. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm.. Mindent elmondtam neki, aztán egyszer összevesztünk.. Két évig semmi, sztán kibékültünk.. Már nem bíztam meg benne, és most megint összevesztünk... De viszont ez alatt a két év alatt jobban megismertem három olyan embert akiben mái napig 99 százalékosan megbízok. A családomban mindig megbíztam ez nem kérdés.
2009. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!