Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamarosan 15 leszek, és még...

Hamarosan 15 leszek, és még nem csókolóztam. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ami nem késik nem mulik. Ne hogy azt hidd,hogy akik már 10 éves korukban csókolóznak tudatában is vannak annak, hogy mit csinálnak. Legalább,ha te megteszed,akkor talán már érzelmeid is lesznek, és azzal a fiuval tedd,aki valóban is tetszik neked. Nem azért, mert te még nem csókolóztól.
2013. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 10 évesek nem érdekelnek, az szerintem gáz ha valaki olyan korán kezdte...de a barátnőim már mind csókolóztak :(
2013. aug. 9. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnõid már mind csókolóztak, nehogy azt hidd, hogy jobbak nálad. Hamarabb kiégett lányok lesznek, mint te.Ne félj eljön a te életedben is amikor kell. En 17 éves voltam,amikor elõször csókolóztam és nem is bántam meg.
2013. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem! Én is 15 vagyok, én sem csókolóztam még soha, de szerintem nem is baj, nem késtünk el semmivel. Majd eljön az ideje :) (remélhetőleg)
2013. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!