Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a csók? Kisebb koromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a csók? Kisebb koromban 'csókolóztam' csak úgy viccből, de én azt nem nevezem csóknak. Úgy érzem hamarosan itt van életem első igazi csókja! Van valami, amit tudnom kéne, hogy mit (nem) kell csinálni, vagy hogy mit érzek fizikailag.15/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem tanítgatni a fiatal lányokat. :D Amúgy meg át kell élni és élvezni, ennyi. :D
2013. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Ne fogazz. És először ne nyelvezz.
2013. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
már miért ne nyelvezhetne? majd úgyis jön magától. tényleg jönni fog magától, ez nem csak ilyen béna kamu szöveg. :D bár gondolom a kérdés kiírása óta már megtörtént.
2013. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, még nem történt meg...úgyhogy ha bármi ötleted van még, csak nyugodtan! :)
2013. jún. 22. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
nem kell ide semmi ötlet, komolyan nem:D rögtön rá fogsz érezni. és király lesz. nagyon. persze lehet elsőre béna leszel kicsit:D:DD de akkoris nagyon fogod élvezni. semmi ötletre nincs szükség:D amúgy akkor mit jelent, hogy úgy érzed hamarosan itt van? csak egy megérzés? vagy megvan a potenciális jelölt, akivel csak idő kérdése:D
2013. jún. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:DD okés...hát van egy srác aki tetszik nekem és mások szerint énis tetszem neki, meg néha én is azt látom, hogy nyit felém :) remélem összejön :))
2013. jún. 23. 16:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt 15 évesen :D


elérkezünk egy nagyon fás meg egy beton kerítés mellé.. ledobja a táskáját és megkérdezi mikor megy a buszom.. mondom neki, aztán kitalálta hogy akkor elmegy a későbbi vonatával, valahol örültem, nagyon.. én is leraktam a táskát és igazából rohadtul vártam hogy most mi lesz.. vagy hogy mi legyen.. erre odajön hozzám a homlokát neki nyomja az enyémnek és onnan néz a szemembe.. Annyira fura és jó volt.. egyszerűen nem értettem mi van.. miért most.. ezért egyszer csak támaszottam magam és elnéztem.. nem akartam a szemébe nézni nem érdemelte meg.. aztán nagyon szorosan magához húzott. és egészen belebújt a nyakamba.. hallottam hogy szaporán lélegzik és nagyon mélyen.. mintha ideges lenne.. én is az voltam és most már csak el sem akartam engedni.. már nem ment.. megint elértünk arra a pontra amikor akartam.. Belecsókolt a nyakamba közben kirázott a hideg és olyan kellemesen borzongtam,majd kaptam egy az arcomra is.. Aztán megint sikerült a homlokát az enyémnek támasztania és finoman elfordította a fejét.. de nem hagytam először.. inkább újra odabújtam hozzá.. ő meg keze két ujjával finoman végigsimított az arcomon, másik keze meg a derekamon, aztán elfordította az arcom és odahúzta az övéhez.. majd a már így is elnyílt ajkaim az övéhez nyomódtak.. és én, aki életében nem csókolózott megkapta élete első csókját.. és istenem.. én számítottam egy szájra puszira.. de nem.. miért is.. eleinte olyan fura volt, de talán egy perc múlva már egészen jó.. és a vége fele pedig nagyon jó.. És komolyan nekem akinek mindig pörög az agya.. semmi nem jutott eszembe..egy film se, egy könyv se.. se semmi.. azt sem tudtam mit csináljak.. de ő irányított... irányította az egész testem.. az sem érdekelt mikor keze lejjebb csúszott a derekamról, le egészen a fenekemre.. nem érdekelt, mert az csak még jobban fölrázott.. Komolyan olyan jó még sosem volt semmi.. aztán muszáj volt levegőért kapkodva elszakadni tőle.. nem mertem ránézni.. de tudtam hogy ő engem néz. Nem bírtam mit mondani, nem tudtam mit csináljak.. kellett idő..



Ma már nem vagyunk együtt, 1 évig tartott az egész. Azóta van egy 8 hónapja tartó kapcsolatom :)


17/L

2013. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez aztán a részletes, de nagyon jó leírás :DD
2013. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyet csak egy lány ír :D Ez annyira vicces, van egy ilyen mém a fb-on, hogy férfi meg női elbeszélés az első csókról. A női kb. ilyen, meg negyedóráig ecseteli, a férfi meg csak annyit mond a haverjainak, hogy "hát fogtam, aztán lesmároltam". :D Amit ez a csaj írt, az mintaszerűen példázza ezt:D



Meg is találtam közben: [link]


:P

2013. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a 7-es válaszolóra gondoltam. Annyira tipikus ahogy leírta :)
2013. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!