Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Uta no prince-samában...

Az Uta no prince-samában tényleg az összes pasi csak a lányért van oda? És még meg is csókolják?

Figyelt kérdés
azért kèrdezném, és nem nézem meg inkább mert ha igen, akkor inkább bele se kezdek mert nem szeretem az olyan féle animéket, amiben a sok pasi egy csajt szereti mint pl. az Amnesia

#anime #lány #csók #pasi #manga #Uta no Prince-sama!
2013. aug. 9. 22:38
 1/4 Kameko-san ***** válasza:
Igen, mind a 7 srác bele van zúgva a csajba, de egyik sem csókolja meg őt. Az Amnesia-t meg inkább meg se említsd, borzalmas volt a lány meg a sztori kidolgozása is... Az Uta no prince-sama sokkal jobb, szerintem azért érdemes megnézni, főleg a srácok énekhangja miatt.
2013. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valahogy irritálnak az ilyen animék...fôleg hogy...jó inkàbb semmi. 1000x jobb bishik vannak náluk
2013. aug. 9. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, shoujo adaptációk igen gyérek mostanában. Diabolic Lover-t nagyon veretik, nem fogom nézni, de már előre látom hogy bukás lesz.
2013. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen. mondjuk amúgy se kapisgàlom az ilyeneket...yaoista vagyok. de akkor az UtaPri kilôve
2013. aug. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!