Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért feketedik az ezüst láncom?

Magyari Tibor kérdése:

Miért feketedik az ezüst láncom?

Figyelt kérdés
Ékszerésznél volt forrasztatni azóta azon a részen és mindkét irányba kb 1cm hosszon feketedik. Miért? Mit lehet ellene tenni? Vissza menyek reklamálni? Meg tisztítottam már amennyire lejött, de egy hét múlva megint fekete csak azon a részen máshol szép fényes

2013. aug. 9. 23:12
 1/3 anonim válasza:
Szerintem oxidálódott, de nyugottan meny vissza és kérdezősködj ez ügyben.
2013. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amúgy meg, ha fogkrémmel, és már rossz fogkefével dörzsölöd, akkor lejön... :)
2013. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

tuti hogy anyagában ezüst és nem csak ezüstözött?

próbáld ki hogy kibélelsz egy tálat alufóliával,forró vizet öntesz bele utána egy zacskó szódabikarbóna és egy teáskanál só.

kb 5-10perc áztatás

ez egész jól lepucolja,nekem akkor lett tuti mikor még ezek után fluorid tartalmú fogkrémmel bedörzsöltem /kis víz kell hozzá/

ez a kettő egymás után nagyon széppé teszi.


ha nem hordod az ékszert ajánlatos valami tasakba berakni,tovább tartja a fényét,az oxidációt a levegőben lévő kén okozza.


ha utána is azon a részen besötétedik akkor menj vissza az ékszerészhez.

2013. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!