Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok, és utóbbi...

14 éves fiú vagyok, és utóbbi időben ha álmodok valamit, mindíg feltűnik benne egy fűzöld répagatya, amit meg akarok szerezni valahogy, de sose sikerül... Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álom általában kapcsolatban van az aznap átélt élményekkel, problémákkal, egy filmmel, stb, gyakran akár olyan dolgokkal is, amik nem is tudatosultak. Összeségében ami foglalkoztatja az agyat, amit fontosnak tart, arról mid lehet álmodni, ugyanakkor maga az álom csak emlékképek véletlenszerű sorozata amik bevillannak. Az agynak viszont megvan az a kényszere, hogy mindent elemezzen, ezért az álom esetében megpróbál kb értelmes történetet írni a képkockák köré. Ezt nem is az álom alatt teszi, hanem utána, mikor visszemlékezel az éjszakai álmodra. Éredeksség, hogy az ember éjszaka több kisebb álomt is átél, de csak az utolsóra emléxik.

Az álom éppen emiat a kitalált részek miatt nem isigazán jelent semmit, inkább arra utal, ami az agyad éppen fogalalkoztatja. Egyébként ha tippelnem kéne beléptél egy ördögi körbe, mivel nappal is a zöld gatya foglalkoztat, ezért éjszakai is arról álmodsz...

2008. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Olvasgasd.
2008. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

LOL Fűzöld répagatya :D

Hát én ilyenről sem álmodtam.Talán azt jelenti hogy egy olyan dolgot szeretnél amit lehetetlen elérni.

2008. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy a múltba vágysz tudat alatt! Ugyanis a zöld répagatya 25 éve volt divat!
2008. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁ halál..:D Fűzöld répagatya:)))

Próbáld kitalálni mit szimbolizálhat, olyasmi ami elérhetetlennek tűnik neked.

2008. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Titokban emós akarsz lenni :D
2008. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vgyél egy zöld répagatyát:D am a krúdy álmoskönyvben nemhiszem h zöld répagatyák is bennelennénekXD
2009. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!