Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tezenis, calzedonia, intimissi...

Tezenis, calzedonia, intimissimi állásokkal kapcsolatban vélemény?

Figyelt kérdés

Aki ott dolgozott, mint eladó (vagy más) kérem írja le véleményét és tapasztalatát! Mennyit kerestél és heti 40 óránál többet kellett-e dolgoznod....stb

Köszönöm!



2013. aug. 10. 19:30
 1/4 TTimmi válasza:
Szia én tezenisben dolgoztam tegnap volt az utolsó napom tököm ki volt a hellyel...túl óra , hajtás , szét szednek a vevők megjegyzem heti 30 órában voltam...de kb ugyan annyit dolgoztam mint egy 40 órás . Fizetés nevetséges semmire sem elég , idióta főnők mindent adjál el , nyald a vásárlók seggét akik kőbunkók veled nekem 3 hét alatt elegem lett és végül majd nem 2 hónapig bírtam ... a beosztásról ne is beszéljek alig aludtál és mehettél is vissza reggel minden esetre nem ajánlom senkinek sem .
2013. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 damesty válasza:
100%
Semmiképp nem ajánlom. Intimissimiben dolgozok, és minden nap sírva megyek be. Ha már nem ugrasz kinyalni a vevőt, a főnök egyből úgy beszél veled, mint a kutyával, ha egy percre megállsz és nem pörögsz, szintén. Nálunk még az is követelmény, hogy a hajad hogy álljon, és legyen rajtad tíz kiló smink, mert ha nincs, ismét jön a főnökasszony, aki még munka után is hívogat és cseszeget, mert legszívesebben ő uralná még az álmaidat is. -.-
2015. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Intimissimiben dolgoztam félállásban, semmi bajom nem volt vele. Az tény, hogy ápoltnak kell lenni, igényesnek, de ha valaki ilyen helyre akar menni dolgozni, szerintem akkor ez alap. :)

Volt tréning, meg kellett tanulni a különböző bugyi típusokat, melltartókat, etc, hogy tudj segíteni a vevőknek. Az tény, hogy a vevők seggét nyalni kell, de ez ezzel a munkával jár. Én kimondottan élveztem, mert szeretek emberek között lenni, van persze egy-két kőkori bunkó, de nem szabad komolyan venni. :)

2015. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Intimissimit senkinek sem ajanlom, 1 honapig birtam, az uzletvezetonek kb az is baj volt hogy hogyan veszed a levegot..ha nem ugrasz oda rogton a vasarlohoz es nem vagy ratapadva, mar furcsan nez rad, ugy beszel veled mint a kutyaval..Fizetes persze siralmas..
2016. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!