Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te szereted/szeretted Michael...

Cinti016 kérdése:

Te szereted/szeretted Michael Jackson-t? Miért nyilvánítottak róla az emberek tudatlanul "véleményt"?

Figyelt kérdés
Én imádom őt... szinte már ha a fél karom múlna rajta, vagy bármilyen végtagom, akkor sem mondanék le róla, hogy ne szeressem. Ő a példaképem! Majdnem megőrültem/megőrülök a hiányától. Kiskorom óta a kedvencem... A vádaskodások ellen, amik ellene szóltak, egyenesen hányni tudtam volna... pedofil volt, kifehérítette a bőrét, leesett az orra.... stb. Emberek, előbb nézzünk valami után, azután mondjuk "véleményt" és utálkozzunk. Nem értem, hogy lehetnek ilyenek az emberek!!!! Mennyit adakozott, tett a világért, a zenéje, minden... Annyira sajnálom őt! :( R.I.P. MJ! / Várom a válaszokat! :) /
2013. aug. 11. 01:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
8%

Kiváló előadóművész volt, arról meg nem tudok, hogy milyen ember volt, mert nem ismertem közelebbről.

Egyébként tény, hogy kifehérítette a bőrét, és az orra is leesett. A pedofil-ügye az ma is kérdéses, én inkább nem foglalok pártot, hiszen halottról vagy jót vagy semmit.

2013. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
11%

Voltak jó dalai.

Hogy mi igaz a pedofil témában, nos.. ha ártatlan valaki valamiben az nem fog fizetni azért hogy hallgassanak, hanem kiáll az igazáért. 2 gyermeknek fizetett, mert nem akarta a jó hírét befeketíteni. Mégis kirobbant a pedofil balhé más gyermekek által. Hogy kifehérítette a bőrét??? Hát nem lehet tudni, de tény hogy milliókat költött arra, hogy ne legyen fekete... Hogy az orra leesett?? Tény, hogy annyi plasztikai műtéten esett át, hogy az orvosok már nem is vállalták a további plasztikai műtétet mondván, ha még kétszer műtik az orrát akkor nem lesz orra. Nem hiába volt zárt temetése.

Tudod erre szokták mondani hogy "nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja"

Bár nem rajongtam érte, de tényleg van pár száma amit szeretek tőle.

2013. aug. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
NEM volt pedofil!!!!! Nézz egy kicsit utána... ne állíts róla véleményt. Az egyik kisfiú is később bevallotta, hogy nem is voltak Michael-el olyan pozícióban, mint mondták. Csak az apja kényszerítette, hogy hazudjanak. A pénz miatt csinálták... A bőrét nem fehérítette, hanem Vitiligo nevű bőrbetegsége volt. Mi az, hogy leesett az orra? Van rá bizonyíték? Meg még maga a mondat is, ha belegondolsz.. mi az hogy valakinek leesik az orra? Az a kép is ami fent van a neten, nem is úgy néz ki egy ember orra belseje... baromság az egész. Később az egész vádak alól felmentették... én nagyon szeretem!
2013. aug. 11. 18:17
 4/59 anonim ***** válasza:
0%

Nézd.. engem nem igazán érdekel hogy mi a valóság.. de azt tudom hogy ha nincs alapja akkor nem nagyon fecsegnek róla.. Te mondhatod hogy nem volt pedofil hogy a bőre kifehéredett mert beteg volt (ismerem a betegséget,mert volt róla szó a tévében, ahol az orvosok ki is jelentették hogy bizonyított tény, az emberek CSAK FOLTOKBAN fehérednek ki.. Olyan nincs hogy mindenhol kifehéredik.. (és lám ő mennyire utálta az apját és azt hogy fekete..) Azt hogy pedofil...nos több tárgyalása is volt.. Vajon miért?? Nekem nem kell bebizonyítanom hogy az volt vagy sem, de az biztos hogy nem normális dolog ha egy felnőtt férfi körülveszi magát gyerekekkel,és utána csak pislog ha megvádolják.. Hogy leesett az orra. Könyörgöm.. Nézz már meg egy képet róla.. már annyiszor műtötték hogy nincs az orrában porc annyira el volt már deformálódva. (orr leesés így kell értelmezned és nem úgy hogy hopp leesik.. Egyszerűen már alig volt porc az orrában a sok plasztikai műtét miatt. Nem hiába nem vállalták már a műtétet.

De mivel nem voltam Jacko titkárnője sem házi orvosa így kábé annyira tudom igazolni a velejáró híreket mint ahogy te tudod cáfolni.. Én is mondhatnám neked hogy miért ne lehetne pedofil vagy miért ne fehéríthette a bőrét--Te sem tudod az ellenkezőjét bizonyítani csak a saját véleményedet írod le.. Ezzel nincs is semmi baj. Neked ez a véleményed.. Nekem meg az, hogy

Minden pletykának van valami alapja....

2013. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Ezeknek a pletykáknak az a lényege, hogy pénzt tudjanak belőle csinálni.. az összes beigazolódott, hogy hamis. A bőrbetegség, igen, csak foltokban jelenik meg. De ő direkt a sminkesével csináltatta úgy meg, hogy sminkek segítségével eligazgatta az egész bőrét. Te sem éltél volna szívesen egy olyan betegséggel.. épp ezért volt rajt pl a kesztyű, a ragtapaszok az ujjain. És nem igen láttam rajta sosem rövidnadrágot pl. Azért szerette a gyerekeket, mert már kb 5 éves kora óta a színpadon volt, az apja verte, kemény munka, fellépések.. teljesen elvette a gyermekkorát. Szinte csodálta a gyerekeket. Ő maga is gyerek maradt mindig. :) És ezt nagyon félreértették... ebből lettek a folytonos vádaskodások.. MINDIG felmentették a vádak alól. Nem véletlenül. Sosem lett volna képes bántani egy gyereket sem. Már csak azért is, mert megtapasztalta az apja felől.
2013. aug. 11. 20:55
 6/59 anonim ***** válasza:
0%

Időpont ma 20:55

Ezek a te véleményed, te ezeket hitted el..

Én más véleményen vagyok, én mást hittem el. Te sem tudod bizonyítani hogy igazad van, én sem tudom bizonyítani hogy nekem van igazam. De kit érdekel ez már??

Halottakról vagy jót vagy semmit. Én ezért inkább nem is kommentálok többé...

Voltak jó számai, de nem tartozott a kedvenceim közé..

2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Hát engem azért érdekel... de sajnos vannak emberek, akik rossz véleménnyel vannak róla. És előbb ítélkeznek, minthogy megismernék az illetőt.

Én nagyon sajnálom, egy nagyon fontos embert veszített el a világ. :/

r.i.p. Michael!

/ köszönöm hozzászólásod! /

2013. aug. 11. 21:18
 8/59 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=Fu1Y9n8OFMs itt van egy videó... ebben el mond mindent! érdemes megnézni!
2013. aug. 11. 21:32
 9/59 anonim ***** válasza:
ÉN IMÁDOM MICHAEL JACKSONT!!!!:) <3 <3 <3 <3
2013. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
végreeee. :DD normális ember. :)) énis. 
2013. aug. 14. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!