Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ben Jackson Magyarországon?...

Ben Jackson Magyarországon? The Michael Jackson Tapes magyarul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, két kérdésem lenne:

1, nem értem, hogy eddig hogyan kerülhette el a figyelmemet egy akkora impersonator, mint Ben Jackson. A lényeg, hogy mostanában nézegettem videókat róla és borzasztóan jól tükrözi Michael Jackson táncát, mozdulatait, stílusát. Olvastam, hogy Anglia több területén is turnézik, ám arról nincs információm, hogy vajon Európa több országába is ellátogat-e majd valamikor. Ti tudtok valamit?


2, másik kérdésem az lenne, hogy még anno megjelent egy könyv Michael Jacksonról, ami egy közeli barátjával, egy rabbival folytatott beszélgetés hanganyagából készült. A beszélgetés felvételei 1999-2001ig tartottak. A könyvet megjelentették az USA-ban, azonban kérdésem lenne, hogy le van-e magyarra fordítva. Nem nagyon találom, de hátha tud valaki jó hírekkel szolgálni :)



2013. jún. 10. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

a 2. kérdésre:

Pont most kaptam egy választ én is, olvasd el, nem írom én is le:) sajnos nem jó hír:((


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__3894523-n..


de ha nagyon akarod, max szótárral menni fog:) én már csakazértis!!:D

pusza

2013. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanaz vagyok, ki az a Ben Jackson?o.O (offolás miatt priviben megírod légyszi?:))
2013. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok, aki pár napja válaszolt a kérdésedre a könyveknél :D én írtam a MJ tapes-ről, csak gondoltam hátha tudja valaki, h megjelent-e magyarul, de akkor nem :( na mindegy, azóta megvettem a "Michael Jackson - Varázslat és őrület, S teljes történet"-et és hát...elég megdöbbentő olvasni, mert olyan természetesen és meggyőződéssel írja le Taraborrelli a tényeket, hogy már-már elhiszem. Pedig egyik ilyen publikációnak sem lehet maximálisan hitelt adni... meghökkentő nagyon a könyv, de egyben szenzációs is :)


Persze, Ben Jacksonról írok privátban :)

2013. jún. 13. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!