Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Duci lányok hogyan vagytok ti...

Duci lányok hogyan vagytok ti ezzel?

Figyelt kérdés

Na most ezt úgy értem hogy smink,öltözködés stb...

Amúgy ápolt vagyok csak teljesen hétköznapi szinte már öreglányos és ezért utálom magam. Fogyni én már nem fogok mert k 50 kilót fogytam ha összesen összevetjük 14 éves korom óta de mind visszajött szóval mára már bele törődtem hogy dagi vagyok és maradok is. De látok annyi dagi lány akik olyan szépek csinosan vannak öltözve. Mondjuk én nem szeretem azt a ruhát ami rám tapad de a bőt sem mert akkor még egyszer akkorának látszom. Szóval? Tudtok adni smink tanácsot öltözködési tanácsot csajos tippeket trükköket? :) 24 lány 95 kg :((


2013. aug. 11. 23:47
 1/3 anonim válasza:

SOSE ADD FEL! :))))


nemtudom, hogy nézel ki és mi áll jól rajtad.. így nehéz lenne :D


ha meg feladod orrba váglak :D


duci 19L

2013. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne add fel!Nem szabad!

Én is Duci vagyok és fiatalabb sokkal mint te de mégis lefogytam 15 kg utána visszahíztam :S de most megint elkezdtem nem szeretnék jojo efektust! Találj magadnak egy célt amit szeretnél nagyon elérni a fogyással pl:huu majd mennyi csinos ruha jól fog állni,más szemmel néznek rám az emberek ....stb!

Csak kitartás kell!

Öltözködés:Ha van szép testrészed amit kiemelhetsz tedd meg! Pl: mell,csípő,láb,az arcodat is kiemelheted egy szép sminkel

Sok sikert!

2013. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A maggasságod is számít pl 180 cm-rel a 95 nem olyan sok ha arányosan oszlik el
2013. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!