Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzátok fordulok segítségért,...

Hozzátok fordulok segítségért, hogy is fogalmazzam meg. Közepes test alkatom van és sajnos oltári nagy hátsóm és akármit csinálok nem tudom ledolgozni. Tudtok nekem adni pártippet, hogy lehet ledolgozni belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 19:44
 1/2 anonim válasza:

Szégyen a futás, de hasznos... :) Rendszeresen kéne járni futni/bicajozni vagy egyéb intenzív testmozgást végezni. Egy adott testrészről csak nehezen (inkább nem is) lehet lefogyni. A tested onnan adja le a felesleget, ahonnan azt kell, csak 1 helyről nem fogsz fogyni.

De a futás még a leghasznosabb, jól fogyaszt, és azért lehet tőle hátul izomlázat szerezni az első néhány alkalommal, ha elég intenzív. Tehát nem csak fogyni tudsz tőle, hanem formásodni is. Első pár alkalommal nagyon rossz lesz lehet, de megfogod kedvelni szerintem.

2013. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!