Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oldalsó delta növelésében...

Oldalsó delta növelésében tudnátok segíteni? Nem akar sajnos egyáltalán fejlődni, semmi formája nincs felül. Ez kicsit így nem a legjobb test forma 40es karhoz stb.

Figyelt kérdés
Inkább felül a vállcsont végénél szinte semmi izom nincs, kitudom simán tapintani a csontomat. Ugye egy kicsit dob rá az első delta, de nekem alapból nincs széles váll csontom... Milyen gyakorlatok vannak oldalsó deltára, ami főként a felső részére is építene...? Oldal emelés, meg mik lennének jók rá? pl. Az oldalemelést valaki, azt mondja, hogy egyenes kézzel, valaki szerint meg behajlított kézzel.. Én már nem tudom, de sehogy nem fejlődik az oldalsó deltám... Kösz a helpet előre is, ha tud valaki segíteni. :)
2013. jún. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök mind1, a lényeg, hogy érezd égni az izmot. Kis súllyal próbálkozz, 20-30 vagy akár 40-es ismétléssel. Ne csuklyából dolgozz, érezd az a lényeg.
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!