Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jòl gondolom, hogy így...

Jòl gondolom, hogy így müködik egy levélszekrény/postafiók?

Figyelt kérdés
Ha postàn nyitok egy levélszekrényt, akkor én automatikusan oda kapom majd a leveleim, akkor is, ha a rendes címem van megadva? Szóval nem szerepel a címemben az, hogy postafiók? Vagy ezt meg kell változtatnom? Kb mennyi lehet egy hònapra?
2013. aug. 13. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A levélen kell szerepelni a pf. -nek, mert a hüle postás nem tudhatja hova dobja! Oda-e vagy a kukába-e? Havidíjas a fiók és mehetsz a kulcsoddal a hivatalba a levélkédért!
2013. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A levélen nem muszáj szerepelnie a pf-nek, mert a ... postás tudni fogja, hogy hova kell dobni a levelet. Teendőd nincs, az előző válaszoló meg hülyézze azt, akivel egyidős...
2013. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a fr.szból tudja, hogy hogy ki vagyok és van-e p.fiókom? Hüle? ! Ja városban mindenkinek tudja fiókszámát, még akkor is, ha tegnap nyitottam! Hüle?!
2013. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyézzé' te szerencsétlen! Kézbesítő vagyok és amikor a járatomban valaki postafiókot nyit, kapok róla egy iratot, amin minden tudnivaló rajta van és onnantól a fiókbérlő egy küldeményt sem kap a lakására, hanem mindent a postafiókra. Hüle!!!
2013. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálad a hüle, hülyét jelent? Akkor szerencsétlen vagy, postáskám!
2013. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be. Én szinte csak olyan találatokat kaptam, ahol a szövegkörnyezet igen csak arra utal, hogy a hülye szó helyett használják...
2013. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert Te, rasszista beállítottságú vagy! Itt albionban szórakozottságot, hebehurgyaságot , füllentőt értenek alatta!
2013. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám egyik sem igaz, mivel teljesen korrekt igaz választ adtam, veled ellentétben...
2013. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!