Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből arra lehet következtetni...

Ebből arra lehet következtetni, hogy érkezett már panasz az illetőre?

Figyelt kérdés

Egy szállító cég emberével konfliktusba keveredtem, erről panaszt tettem, mert hanyagul és rendkívül mocskos,bunkó módon beszélt és viselkedett.

Kíváncsi voltam,hogy érkezett e már panasz az illetőre, így feltettem a kérdést, és azt válaszolták,hogy az eddigi 2 év munkaviszonya alatt nem érkezett rá ilyen jellegű panasz.

Akkor tehát ez azt jelenti,hogy korábban már érkezett panasz az illetőre csak nem ilyen okból?!


2013. aug. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk szerinted???
2013. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy oda kéne írnom,hogy az ostobák ne válaszoljanak, de már mindegy.
2013. aug. 13. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ostoba volt a kérdés
2013. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...és egy ostoba válaszolt rá.


" azt válaszolták,hogy az eddigi 2 év munkaviszonya alatt nem érkezett rá ilyen jellegű panasz. "

A hangsúly azon van,hogy JELLEGŰ(!) ha ilyen jellegű nem érkezett rá akkor az azt jelenti,hogy más jellegű panasz már jött ellene?Vagy ez nem kifejezetten azt jelenti?


Ez a kérdésem....

2013. aug. 13. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
ja
2013. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!