Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni ELTE TáTK...

Érdemes elmenni ELTE TáTK gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodok rajta, mert igazából kicsit furcsa lenne 4 napot idegenekkel tölteni. Persze pont azért van, hogy megismerjük egymást, de nem vagyok jó az ilyenekben.

Ráadásul elég messze is lesz...



2013. aug. 13. 17:37
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is TáTK-s vagyok. Tavaly sokat gondolgodtam, hogy elmenjek-e a gólyatáborba, végül rászántam magam és nem bántam meg. Én se ismertem senkit, nem is vagyok egy szociális ember, de jól érztem magam. Szerintem ne félj, nyugodtan menj el!

Ha jól tudom most Salgóbányán lesz, ráadásul ugyanazok az emberek szervezik, mint tavaly, úgyhogy nem lesz gond. Ha egy feladatban nem akarsz részt venni, nem fognak kinézni miatta. Meg legalább megismered néhány csoporttársad. Bár lehet, hogy kissé drága, de megéri.

2013. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes. :)
2013. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!