Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt rövid ez...

Csak szerintem volt rövid ez a nyári szünet? Csak én nem várom a sulit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 05:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :)


Szerintem is elég hamar elment.. :( Főleg, hogy nekem jun. utolsó hete óta tanulnom kellett az aug. 10.-ei nyelvvizsgára.. Így maradt 3 hetem "kiélvezni" a nyarat... :(

Most fogok végezni gimiben, így vár rám ebben a tanévbe az érettségi.. és az ezzel járó sok tanulás. Ráadásul még azt se tudom,hogy hova menjek továbbtan. Elég bonyolult. De nem várom a sulit egyáltalán.. :( és a hideget se..


Neked hogy telt a nyarad?

2013. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Én idén megyek először középiskolába, igazából várom is, de csak az elejét, az ismerkedést várom, a tanulást meg a többit annyira nem... Annyira jó lenne még legalább 1 hónap nyár, nekem nagyon jól telt ez a nyaram.:) Sajnálom is, hogy lassan vége, annyi mindent tudnék még csinálni. Sosem unatkozom/unatkoztam, mindig jókat bandáztunk a barátaimmal, hogy ne unatkozzunk, és nem is unatkoztunk..:D Remélem hogy neked is jól telt a nyarad! Sok sikert előre is az érettségihez! :) Egyszer túl kell lenni rajta..:)

2013. aug. 15. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ne temessük a szünetet, mert kb. 2 hét van még. :) Élvezzétek ki, amíg lehet. Én is most megyek gimnáziumba, és nagyon várom már. Kíváncsi vagyok az új arcokra, tanárokra, a koleszos életre, kirándulásokra... és végre azt tanulhatom, amit évek óta szeretnék: angolt. :D Mivel kéttannyelvű gimibe megyek. Szóval én már nagyon várom, de ettől függetlenül tényleg hamar eltelt a szünet.
2013. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :) Hát igen, majd neked is eljön ez az idő

Irigyellek is,hogy 9.-be mész.. Jó dolog, új embereket megismerni.. :)

Milyen suliba mész? Sok volt o.társaid lesz a mostani o.társad is?

2013. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bizony, várom is már nagy izgalommal..:) Vendéglátóipari iskolába megyek, szakközépbe.:) 1 olyan osztálytársam lesz, akivel az általánosban is egy osztályba jártunk. Ennek örülnék is, hogy lesz egy ismerős arc az új osztályban, ha bírnám a csajt. De nem kedvelem.. Egyébként összesen 9 embert ismerek, akik ugyanabba a suliba mennek, mint én, és ezek közül majdnem mindeggyikkel jóban vagyok, röhej, hogy pont azzal a csajjal kerültem egy osztályba.. De mindegy, nem foglalkozom vele, hiszen rajta

kívül ott lesz még 30 ember, nem kell vele

foglalkoznom.:) Amúgy alig várom, hogy

láthassam azt a 8 embert, meg az új, eddig szimpatikus embereket, és nagyon izgatott vagyok az új dolgok miatt, és nagyon várom, hogy az első napon a régi barátaimmal minden szünetben konzultáljunk, hogy mi történt eddig..:D Hú de várom már, de ugyanakkor tartok is kicsit tőle..Remélem feleslegesen:)

2013. aug. 15. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még csak általános iskolába tanulok.:D

Hamar elment a szünet, de nagyon jó volt, és most már készen állok a sulira.:)

Én nagyon várom.:D

2013. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!