Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraktam egy konfigot de...

Összeraktam egy konfigot de nem idul biosig sem jutok vele, bekapcsolás után 20 rövid csipoga van majd kis szünet és újabb 20 csipogás kis szünet és utána újabb 20 csipogás és ujraindul. Kép nincs. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Config: alaplap: gigabyte ga-g41mt-s2, proci core2 duo e6750, memoria: 1333mhz 4gb ddr3, vga hd4850, táp 450w. A memóriát meg a tápot már teszteltem.
2013. júl. 19. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
alaplap könyvébe állítólag bennevan
2013. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
A keresőben több info van. A hibajelzések jelentései BIOS típusonként változnak. 20 csipogást nem találtam.
2013. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig én sem találtam infót róla, sem neten, sem a könyvében. Én arra gyanakszom az alaplapnak van baja. Egyébként award biosos lap.
2013. júl. 20. 12:27
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet, de a logikus javaslat az ilyenkor, hogy egyesével leválasztod a kapcsolódó hardvereket, -amiket lehet persze- és úgy ellenőrzöd.
2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!