Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor támad az ufó? Mit akarnak?

Mikor támad az ufó? Mit akarnak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy lassan túl fejletek leszünk és azt hihetik hogy veszélyt jelentünk rájuk!Szerintem lassan Támadásba lendülnek!

2013. aug. 15. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A minap én is érdekes fényeket láttsm az égen és ugy gomdolom hogy ez kapcsolodik a kérdésedhez és szerintem is betámadnak hamsrosan és én is nagyon félek mert hiszek bennük és szerintem ha elfogy az eleségük akkor szerintem ide jönnek a földre enni....nem is értem hogy az ország miért ilyen nyugodt
2013. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szia.jó hogy nem vagyok egyedűl!valoszinű nincs esélyünk ellenük,pedir már írtam levelet az elnöknek is de nem válaszolt.Egyet tehetsz amit én is,csinálsz egy menedéket a föld alá kb 20 méter mélyen,beveszel 1000kg rizst meg konzerveket ami sokáig el áll.na meg sok vízet raktározá,mindig legyél felkészült hogy a támadás pillanatában tudj menekülni.egyik filmben láttam hogy így kell cselekedni!Én 3dik tipusú ürlényel találkozdtam de szerencsémre nem tudott hatékonyan támadni.
2013. aug. 18. 19:45
 3/25 anonim ***** válasza:
micsoda 3dik tipusu ürlény az mi?meg mi történt.pontosan?meg miért nem tudott hatékonyan támadni??
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A 3dik típusú lények a leg agresszívabbak ők már nagyon hasonlítanak ránk,ők már rendelkeznek olyan képeségekel hogy beleolvadnak a környezetbe!Nagyon ravaszak de még nem tudtak teljesen hozzá szokni a földi gravitációhoz!Ők az elő hírnökök felderítik a földet és utána ide hívják a társaikat és kegyetlen támadást indítanak az emberek és az állatok ellen!Egyébként már találkoztam első generációs űrlényel is ő szó szerint felfalta a kutyámat,pedig engem támadott előbb de a kutyám védet és őt tépte szét látam ahogy az agyát eszegeti.Így tudtam a föld alá bemenekülni valamiért oda nem jönnek le!

Ezért is mondom ha van egy kis pénzed készülj!Vegyél rizst és raktározz!Valószínű a támadás után csak mi leszünk az utolsó tűlelők!Még egy jó tanács ne bízz senkiben!Lehet egy idegennel találkozol a boltban és azonnal akcióba lendülhet!Óvakodj az idegenektől!!!

Út:A fényeket én is látom ez egy jel hogy közel a csapás kezdete!

Írj bármikor!.

Szia Zsani

2013. aug. 18. 21:15
 5/25 A kérdező kommentje:
én a támadás idejét december 25ére josolom.Jézus születése miatt támadnak mivel ö is ürlény volt és meg bosszúlják hogy az emberek ki nyirták.A vég ítélet közeleg!!!
2013. aug. 18. 21:43
 6/25 marcsika23 válasza:

szia! hagy kérdezem már meg, hogy minek a rizs??? minden válaszodban azt írtad.

Az h beleolvad a környezetbe az véletlenül nem a predtátor? mert nekem az jut eszembe. miért csak rizs raktározzunk? tésztát meg ilyeneket nem kell??? pl liszt, cukor, stb.............? és azután miután a kutyádat szét tépte akkor menekültél le a bunkerba? és akkor senkivel nem állsz szóba? ha a boltban meg kérdezik h lesz e más nem válaszolsz?

2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A rizs sok szénhidrátott tartalmazz az meg nélkülözhetetlen a túléléshez,és a szakértelmem szerint etöl félnek az ürlénYEK!Nem azt a filmet látam és útána jártam hogy a rendezöje is látta ezt a lényt és onnan vette,de öt már elragaták mert le akkarta öket leplezni!vigyázz!Ezt is figyelik!Raktározz mindent ami el áll mert jönnek!
2013. aug. 18. 21:54
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagy részt a boltban vannak az ürlények hogY figyeljenek és bemérjenek,sok közötük a kiborg idegen is aki csak a parancsra vár és támad gyorsan.!
2013. aug. 18. 22:04
 9/25 marcsika23 válasza:
akkor sok menyiségü rizst fogok venni! mármint azt figyelik h irok ide? én még ilyeneket nem láttam, de nagy képeségeik lehetnek h ezt is látyák? és a 20 méteres gödörben laksz???? jó neked h ilyenekre van pénzed h raktározol! de szerintem nem most fognak még támadni, mert akkor már jöttek volna!!!!
2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 marcsika23 válasza:
mi az a kiborg? az is filmben volt nem? most akkor ufó vagy kiborg idegenek? mert az ufók azok csészeaj szerü gépel rendelkeznek sok mindenki szerint!!!!
2013. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!