Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stihl & Husqvarna láncfűrészek...

Atomati kérdése:

Stihl & Husqvarna láncfűrészeket hírdetnek féláron. Azt írják, mondják, hogy kállított darabok voltak, Svájc/Ausztriából behozottak. Szerintetek valós lehet, vagy inkább utánzatot akarnak eladni?

Figyelt kérdés
MA megtekintettem az egyik eladó készletét. Szemmel láthatólag használtak voltak, némelyik meglehetősen kopott, némelyik zsír új. Kicsit az a gyanúm, hogy megjáratják, hogy valósnak tűnjön a "kiállított darab" szöveg.. Pl egy Husqvarna 236 X-Torq E-Tech cuccost már 36e Ft-ért lehet vinni. Van e valakinek tapasztalata, vett-e ilyet valaki? Gagyi kínai, vagy esetleg tényleg eredeti lehet? miből tudom a legkönnyebben megállapítani, hogy eredetiről van szó?

2013. aug. 9. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A kidolgozottságából,esztétikus összeszerelés,minőségi alkatrészek.Na meg a puding próbája az evés.A műfenyőt is meg lehet különböztetni az igazitól.Én 30 méterről megmondanám hogy kínai vagy eredeti-e.Legjobb ha viszel magaddal valakit aki konyít a műszaki dolgokhoz,az megmondja.
2013. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Husqvarna és Stihl gépeket ujonnan csak szakkereskedésben lehet vásárolni. Piacon stb nem.
2013. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!