Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha állandóan...

Mit csináljak, ha állandóan álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Ez úgy van, hogy általában próbálok hamar elaludni(suliidőben) mert fél hatkor kell kelnem. Jó esetben sikerül 11-éjfél körül. Hamarabb nem megy. És aztán fölkelek, és egész nap olyan vagyok, mint egy élőhalott, iszonyat karikásak a szemeim, folyton könnyezik a szemem, és nem tudok odafigyelni órákon. Végigszenvedtem így egy évet, de mégegyszer nem szeretnék. Nincs az, hogy egész nap gépezek, és attól, ha erre gondol valaki. Anyum szerint ez ilyen örökletes dolog is lehet, mert az ő anyja is, meg ő is mindig nagyon nehezen tudtak korán kelni. Remélem, nem hülye kérdés, és nagyon megkszönném, ha valaki adna BÁRMILYEN tanácsot, mert nagyon elegem van.

16l


2013. aug. 16. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami betegség? Például vérszegénység/vashiány. Nekem is ez volt, kaptam rá egy gyógyszert, és sokkal jobban lettem, későn feküdtem és korán keltem, de semmi bajom nem volt. Lehet, hogy nem ártana megnézetni? Vagy ha tudod, hogy nem, akkor esetleg próbálj ki valami kávét, energiaitalt.
2013. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De! :O Pont hogy nagyon vérszegény vagyok, de nem tudtam, hogy e miatt is lehet. Köszönöm szépen!
2013. aug. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!