Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apukám miért nem engedi, hogy...

Apukám miért nem engedi, hogy együtt aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
Itt aludhat nálunk és én is nála (pont holnap utazok le hozzá 4 napra) de apu mindig azt mondja,hogy külön szobában! amíg nem vagyunk álmosak addig lehetünk csak egy szobában..ennek mi az értelme? -.- ha valami olyat akarunk csinálni akkor azt délután is tudnánk vagy késő este amíg nem alszunk.... egyébként 8 hónapja vagyunk együtt. L/17

2013. aug. 16. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hiszi, hogy még a kis lánykája vagy, ezen mi olyan érthetetlen?
2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog amibe neki is meg neked is igazad van.. kellemetlen de ez van..
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mi is pont nyolc hónaposak vagyunk :) egyébként, ez egy távkapcsolat? Hogyha távkapcsolat, akkor ez is lehet egy ok, mivel apukád lehet nem ismeri annyira a barátodat :) a mi kapcsolatunk egy normális kapcsolat ( ez alatt táv nélkülit értem ) 2 hétig voltunk törökországba, ahova elvittük a barátomat is, és úgy 1 hét után apu megengedte, hogy együtt aludjunk :) mert oly annyira megismerték egymást, hogy szinte barátok voltak :) kitartást ! :)
2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is az utolsó mondja jól és ez lehet a baj :)
2013. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már aludtunk együtt nyár végén is :)

Amúgy távkapcsolat de nem annyira :) Fél órára lakik tőlem.

2013. okt. 6. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!