Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ugatják le rögtön azt,...

Miért ugatják le rögtön azt, aki nem szereti a SZJG-t?

Figyelt kérdés
Nemegyszer láttam már,hogy aki negatív véleményt írt róla azt rögtön leugatták,mondván tartsa meg magának a véleményét,még akkor is,ha korrekten,visszafogottan írta le amit gondol.
2013. aug. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az az SZJG?
2013. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a Szent Johanna Gimi? Gondolom azért mert most marha népszerű, és sokan totál odavannak érte, és nem tudják tolerálni, ha valaki rosszat ír róla. persze ez elég bunkó dolog.
2013. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se tudtam hogy mi az az SZJG... Mint ahogy gondolom az emberek 95%-ának az sem mond semmit, hogy CRNLG. A Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma, én oda jártam...
2013. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdés azoknak szólt,akik tudják mi az a SZJG és ilyenek vannak bőven,higgyétek el!
2013. szept. 22. 12:52
 5/5 anonim válasza:

Igazából csak azért, mert azoknak a legeslegnagyobb élmény, akik életükbe nem fogtak még könyvet, látásból pedig csak a kötelezőket ismerik... Nem nehéz lenyűgözni őket, hiszen egy gyereknek minden vicc új. Képtelenek elfogadni, hogy tökéletes kristályfalaik közé hitetlenek férkőztek be. Ha már olvastál mást a TV újságon kívül, vagy utána olvasol egy kicsit igényesebb írótól (pl King) akkor rögtön lefújtad az eszjégéről az aranyport. Tök jó dolog, hogy küzdenek az analfabéták számának csökkentéséért, de attúl még nem ez lesz a magyar irodalom tetőfoka.

Visszatérve a kérdésedre, szerintem csak képtelen egy trúeszjégéer elfogadni, hogy attól még, hogy csak még csak ezt olvasta el (jabocsnem, mert a Bábelt és az Akkor Szakítsunkat is), nem teszi a könyvsorozatot egyedülállóvá , kiemelkedővé, illetve tökéletessé, és az írónőt se siessük el annyira szentté avatni.

2014. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!