Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szereti sok pasi rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti sok pasi rögtön nagy hírré tenni ha randizik egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Mikor még csak az ismerkedési szakaszról van szó, beszélgetésről a neten és eltelik 2-3 randi, akkor már hallani sokszor vissza ettől meg attól hogy "te jársz azzal a gyerekkel"?

meg az egész haveri köre a fiúnak tudja hogy a láthatáron van egy lány... csak nekem olyan idegesítő ez?

mi van ha csak szex lenne belőle, akkor minek kell a nagy hírverés? vagy mégse jön össze, és akkor tudnia kell az egész városnak hogy már nem tudom hány pasival "jártam".

marha nagy "járás" hogy találkozunk 3-szor, van egy-két béna csók aztán rájövök hogy nem ő az én emberem :/

de már elhíresztelte... és nem az első, sokadik eset.

miért nem tudják megvárni míg biztosan nem lesz valami, míg a csaj is megszokja a tudatot hogy párja van, hogy valakihez tartozik bizonyos szinten?


2012. nov. 8. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Státusz szimbólum. :) Ennek biologiai és férfiak közti rangsor. Úgymond versenygés, amit nők nem nagyon értenek. :)
2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg nem értem. elmagyaráznád?
2012. nov. 8. 22:28
 3/7 Hunter92 ***** válasza:
Az ilyen srácnak általában nincsenek sikerei a nőknél és egy randi vagy esetleg egy kis csók már óriási dolog számára, amit muszáj közhírré tenni. Én azt sem szoktam nagy dobra verni, ha lefekszem valakivel. Senkinek semmi köze hozzá.
2012. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen és amint hírré teszi le szoktam lépni mert valahogy elrontja nálam az egészet... olyan érzés mintha csak azért kellenél hogy mutogassanak

és az bosszant hogy sokszor mondom is az elején hogy ezt utálom és tartsa a száját... de nem érti meg így elmegyek

2012. nov. 8. 22:31
 5/7 Hunter92 ***** válasza:
Érthető és teljesen jogos.
2012. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez a közösségi oldalak átka.

Ott szokták mutogatni magukat az emberek. Ki képekkel, ki szövegel, ki ahogy tudja. Menőznek, bnővel, pénzzel autóval stb a társaik előtt. Régebben msneztem még, akkor ott is ez volt a szitu, mindenki írt ki mindenfélét. Néha azt vettem észre, hogy énis elkezdek irkálni.

2012. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dicsekvés! Majd lassan rájönnek, hogy nem célravezető. De addigra késő. Talán rájönek! Egy-két kivétellel ilyenek a pasik. Sajnos!!
2012. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!