Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt kérdezném tőletek hogy ki...

Azt kérdezném tőletek hogy ki tudja hogy MI AZ AZ IGAZSÁG, AZ ŐSZINTESÉG?

Figyelt kérdés
Úgy értem az írja meg ŐSZINTÉN aki még soha sem hazudott és csak igazat mondott illetve állított(mert én be kell valjam számonra nics igazság,őszinteség és én sem vagyok becsülni való ember) Szóval LÉCCI írjon aki még soha sem hazudott!!!!!

2013. aug. 18. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki még sosem hazudott. Nincs tökéletes ember, vagy ha van, az már nem ember.
2013. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen ember nincs.

Mindenki hazudott már életében olyan ember nem létezik aki soha nem hazudott.

Gondolj a kisgyerekekre: ők például mikor előszőr hazudnak meglássák benne a lehetőséget és addig nem állnak le míg valaki nem szól nekik hogy ez rossz dolog.

2013. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már hazudtam. /Fenébe, mostmár tényleg./


Nem kell mindig őszintének lenni, de nem is lehet mindig mindenkivel. Szóval ne aggódj, de tanulj a hibáidból (ha vannak).

2013. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és mindegyikkel egyetértek!!!!!
2013. aug. 18. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
És persze beismerem hogy vannak hibáim!!!!!
2013. aug. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!